محل تبلیغات شما
(با عرض سلام خدمت دوستان و علاقه مندان به کسب و کارهای اینترنتی و کسب درآمد رایگان از اینترنت)

در این وبلاگ شما با میکرووالت Coinpot یا کیف پول واسط Coinpot (کوین پات) آشنا میشوید که میتوانید به صورت کاملا رایگان شروع به جمع آوری رایگان ارزهای دیجیتال نظیر بیتکوین،دوج کوین،بیتکوین کش و .کنید با جمع اوری رایگان این ارزها و ذخیره سازی در کیف پول مجازی و سپس نقد کردن آن در صرافیها میتوانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

خلاصه کار به این صورت میباشد که هم اکنون 7 سایت به این کیف پول کوین پات متصل می باشد.و درآمد نیز مستقیم و آنی و بدون نیاز به درخواست واریز به کیف پول کوین پات منتقل میشود.
.
برای تسریع در ثبت نام در سایتها ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر در سایت bonusbitcoin عضو شوید که هر 15 دقیقه بیتکوین رایگان میگیرید.با ثبت نام در این سایت کیف پول کوین پات شما نیز به صورت اتوماتیک ایجاد میشود---> این لینک رو روی مرورگرت کپی کن و ثبت نام کن بعد بیا اینجا:
http://bonusbitcoin.co/?ref=AC993BB3CE42  <------
.
آدرس سایت کوین پات یا همون کیف پول موقت شما اینه: https://coinpot.co
بعد از اینکه تو سایت بالا نام نویسی کردین شما میاین وارد همین سایت میشید بعد با زدن ایمیلتون وارد کیفتون میشید .خیلی آسونه عزیزان.
!!!عزیزان یکم حوصله بخرج بدین ببینید چی میگم!!!

نکته مهم : آقا تا الان شما باید هم تو سایت اول که گفتم ثبت نام کرده باشین هم تو سایت کوین پات نام نویسی کرده باشین بعد از انجام این کارها تو این سایت هایی که در زیر اومده با همون ایمیلی که در کوین پات نام نویسی کردین ثبت نام میکنید  توجه داشته باید تو این سایت ها فقط ایمیل لازمه برای نام نویسی ،بعد نام نویسی دیگه لازم نیست شما کاری انجام بدی و سایت خود به خود براتون ارز مورد نظر رو کار میکنه و شما میتونی هر 2 یا سه دیقه آنی، به کیف پولتون انتقال بدین در ضمن برای اینکه شما بهتر متوجه بشی تو آپارات من ویدیو میزارم لینکشم براتون میزارم.

آموزش کوین پات در آپارات:

آموزش تکمیلی نام نویسی در همه این سایت هایی که توضیح دادم:

تو این سایت ها یکی یکی نام نویسی کنید.

!!بازم میگم عزیزان شما فقط با ایمیلی که در کوین پات نام نویسی کردین تو این سایت ها ثبت نام میکنید!!

کسب درآمد با سایت کاملا قانونی کوین پات(con pot)

بیت کوین بدون داشتن سیستم پر قدرت

ساده ترین روش برای بدست آوردن بیت کویین

رایگان ,پول ,پات ,کوین ,ثبت ,درآمد ,کیف پول ,کوین پات ,پول کوین ,ثبت نام ,نام در

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tiorubacir مسعود معاونی مطالب گوناگون بروز ترین وبلاگ ایرانی کدهای دخترونه فروشگاه فایل 1 گپی با خط خطی های من Melissa's info برای تقویت مهارت درک مطلب (reading) چه کار کنیم؟ ادبیات عشق